Písek přírodní, praný

dostupné frakce [ mm] 0-2 0-4

Maltové a betonářské písky a bílé křemičité písky pro zásypy malty, betony a pro zásypy zámkové dlažby.

použití a vlastnosti

Písek vhodný pro soukromé spotřebitele nebo zahrádkáře.

Nevíte, jaké množství materiálu poptat? Spočítejte si orientační množství a cenu

spočítat

Ceník písek přírodní, praný

frakce cena bez DPH cena vč. DPH
0-2 330 kč/t 399 kč/t spočítat tento materiál
0-4 275 kč/t 333 kč/t spočítat tento materiál

Další sypké stavební materiály

Často kladené dotazy

Kolik potřebuji materiálu?

Doporučujeme Vám, použijte náš kalkulátor, kde můžete vyplnit rozměry výkopu, který potřebujete vyplnit. Kalkulátor již počítá se sypnou hmotností setřeseného kameniva. Proto se nemusíte obávát, že by se vám kamenivo po hutnění nedostávalo.

K ČEMU JSOU VAŠE STROJE VHODNÉ?

Jsme destro a zpracováváme mimo jiné stavební odpady. Naše stroje jsou vhodné pro demolice budov. Terénní úpravy po demolici nebo naopak před výstavbou. K tomu stojí za to zmínit těžké bloky Stablo. Každý stroj má své specifické využití. Bagry, nakladače, těžké nákladní automobily, válcovačky. V neposlední řadě také mobilní drtička.

Jak probíhá doprava?

Pro objednávky do 50 tun kontaktujte přímo naše partnery, jak je vidět v kalkulátoru. Materiál vyzvednou přímo u nás na haldě a dovezou k vám. Využít můžete také kontaktní formulář. Pro větší objemy kontaktujte naše obchodní oddělení. Doprava je možná nákladními automobily, volně ložené, nebo v obalu BigBag. Do areálu je také zavedena železniční vlečka.

MOHU MÍT VLASTNÍ DOPRAVU?

Ano. Do našeho areálu můžete přijet svým nákladním vozem i s přívěsným vozíkem u svého osobního automobilu. Na začátku areálu se nachází váha, kde je třeba se ohlásit.