Drcené umělé hutné kamenivo

dostupné frakce [ mm] 0-4 0-32 0-63 2-8 8-16 16-32 32-63 63-125

Umělé hutné kamenivo Destro se vyrábí z vybrané kvalitní vysokopecní vzduchem chlazené strusky podobné přírodním vyvřelým horninám. Z tohoto důvodu je v evropských technických normách zařazeno spolu s kamenivem z přírodních zdrojů a podléhá tudíž stejným požadavkům. Kamenivo je určeno pro inženýrské stavby a stavby pozemních komunikací podle ČSN EN 13242 a do směsí kameniva pro stavby vozovek, použitelných i pro nejnáročnější komunikace.

použití a vlastnosti

Stavby silnic, zakládání staveb a průmyslových hal, podkladní vrstvy parkovišť, pod zámkovou dlažbu, zásypy a náspy s vysokou stabilitou a dobrou drenážní schopností, terénní úpravy a další podobné využití.

Nižší sypná hmotnost kameniva Destro oproti přírodnímu kamenivu snižuje vaše náklady na stavbu, zatím co vyšší dlouhodobá stabilita zhutněných vrstev daná charakteristickým varem zrn zvyšuje kvalitu a trvanlivost konstrukce.

Nevíte, jaké množství materiálu poptat? Spočítejte si orientační množství a cenu

spočítat

Ceník drcené umělé hutné kamenivo

frakce cena bez DPH cena vč. DPH
0-4 385 kč/t 466 kč/t spočítat tento materiál
0-32 385 kč/t 466 kč/t spočítat tento materiál
0-63 375 kč/t 454 kč/t spočítat tento materiál
2-8 475 kč/t 575 kč/t spočítat tento materiál
8-16 415 kč/t 502 kč/t spočítat tento materiál
16-32 400 kč/t 484 kč/t spočítat tento materiál
32-63 385 kč/t 466 kč/t spočítat tento materiál
63-125 385 kč/t 466 kč/t spočítat tento materiál

Další sypké stavební materiály

Často kladené dotazy

Kolik potřebuji materiálu?

Doporučujeme Vám, použijte náš kalkulátor, kde můžete vyplnit rozměry výkopu, který potřebujete vyplnit. Kalkulátor již počítá s měrnou hmotností setřeseného kameniva. Proto se nemusíte obávát, že by se vám kamenivo po hutnění nedostávalo.

K ČEMU JSOU VAŠE STROJE VHODNÉ?

Jsme destro a zpracováváme mimo jiné stavební odpady. Naše stroje jsou vhodné pro demolice budov. Terénní úpravy po demolici nebo naopak před výstavbou. K tomu stojí za to zmínit těžké bloky Stablo. Každý stroj má své specifické využití. Bagry, nakladače, těžké nákladní automobily, válcovačky. V neposlední řadě také mobilní drtička.

Jak probíhá doprava?

Pro objednávky do 50 tun kontaktujte přímo naše partnery, jak je vidět v kalkulátoru. Materiál vyzvednou přímo u nás na haldě a dovezou k vám. Využít můžete také kontaktní formulář. Pro větší objemy kontaktujte naše obchodní oddělení. Doprava je možná nákladními automobily, volně ložené, nebo v obalu BigBag. Do areálu je také zavedena železniční vlečka.

MOHU MÍT VLASTNÍ DOPRAVU?

Ano. Do našeho areálu můžete přijet svým nákladním vozem i s přívěsným vozíkem u svého osobního automobilu. Na začátku areálu se nachází váha, kde je třeba se ohlásit.