Asfaltové recykláty

dostupné frakce [ mm] 0-16 16-32

Nahrazují drahou živičnou směs v komunikacích nižších tříd, místních komunikacích a chodnících.

použití a vlastnosti

Zakládání staveb, podkladové vrstvy komunikací, parkovišť, zámkových dlažeb, terénní úpravy a další podobné využití.

Nevíte, jaké množství materiálu poptat? Spočítejte si orientační množství a cenu

spočítat

Ceník asfaltové recykláty

frakce cena bez DPH cena vč. DPH
0-16 150 kč/t 182 kč/t spočítat tento materiál
16-32 150 kč/t 182 kč/t spočítat tento materiál

Další sypké stavební materiály

Často kladené dotazy

Kolik potřebuji materiálu?

Doporučujeme Vám, použijte náš kalkulátor, kde můžete vyplnit rozměry výkopu, který potřebujete vyplnit. Kalkulátor již počítá s měrnou hmotností setřeseného kameniva. Proto se nemusíte obávát, že by se vám kamenivo po hutnění nedostávalo.

K ČEMU JSOU VAŠE STROJE VHODNÉ?

Jsme destro a zpracováváme mimo jiné stavební odpady. Naše stroje jsou vhodné pro demolice budov. Terénní úpravy po demolici nebo naopak před výstavbou. K tomu stojí za to zmínit těžké bloky Stablo. Každý stroj má své specifické využití. Bagry, nakladače, těžké nákladní automobily, válcovačky. V neposlední řadě také mobilní drtička.

Jak probíhá doprava?

Pro objednávky do 50 tun kontaktujte přímo naše partnery, jak je vidět v kalkulátoru. Materiál vyzvednou přímo u nás na haldě a dovezou k vám. Využít můžete také kontaktní formulář. Pro větší objemy kontaktujte naše obchodní oddělení. Doprava je možná nákladními automobily, volně ložené, nebo v obalu BigBag. Do areálu je také zavedena železniční vlečka.

MOHU MÍT VLASTNÍ DOPRAVU?

Ano. Do našeho areálu můžete přijet svým nákladním vozem i s přívěsným vozíkem u svého osobního automobilu. Na začátku areálu se nachází váha, kde je třeba se ohlásit.