Struskové kamenivo 2-8

Dostupné frakce

0–4 mm 0–32 mm 0–63 mm 2–8 mm 8–22 mm 22–63 mm 63–125 mm

Struskové kamenivo

Certifikované kamenivo pro stavebné účely. Nižší objemová hmotnost ve srovnání s přírodním kamenivem šetří Vaše náklady.

použití a vlastnosti

Zakládání staveb, podkladové vrstvy komunikací, parkovišť, zámkových dlažeb, zásypy a náspy s vysokou drenážní schopností, terénní úpravy a další podobné využití.

Nižší sypná hmotnost daná porézností a množství ostrých hran, vysoká únosnost.

Spočítat

Nevíte, jaké množství materiálu poptat?

Spočítejte si orientační množství a cenu

Ceník Struskové kamenivo

Často kladené dotazy

Kolik potřebuji materiálu?

Pokud si nejste jisti množstvím materiálu, které byste mohli potřebovat, využijte našeho kalkulátoru, který vám pomůže velmi snadno a rychle spočítat množství
i orientační cenu.

Jaký je rozdíl mezi frakcemi?

U materiálů, které z odpadů vyrábíme, se frakce pohybují v rozmezí od 4 až do 125 mm. V tomto rozmezí jsou přehledně rozděleny do několika velikostních kategorií tak, aby vyhovovaly rozdílným potřebám našich zákazníků.

Jak probíhá doprava?

Dopravu zajišťujeme buď našimi vlastními vozidly, nebo v kooperaci s našimi smluvními partnery. Na výběr tak máte od nejmenšího Multicar vozidla až po nákladní MAN, který zvládne přepravit i 14 tun materiálu.

Mohu mít vlastní dopravu?

Vlastní doprava je samozřejmě možná. V takovém případě je pouze a jen na vás, jaké vozidlo k nám vyšlete. Pokud si ovšem nejste jistí zda je vaše vozidlo pro přepravu vhodné, neváhejte nás kontaktovat a společně vše vyřešíme.

Nevíte si rady nebo máte dotaz?

použijte kontaktní formulář

odpovíme vám nejdéle do druhého dne